SICONOFLOOR GF-E

SICONOFLOOR GF-E, to uniwersalny preparat żywiczny do gruntowania oraz impregnacji betonu. Doskonale nadaje się do wykonywania zapraw i jastrychów żywicznych. Ta bezbarwna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości zalecana jest do stosowania wewnątrz budynków jako warstwa wykończeniowa, zagruntowanie podłoży betonowych, zapraw cementowych, zapraw i powłok żywicznych oraz jako warstwa gruntująca pod systemy epoksydowe i poliuretanowe. Dodatkowo może być spoiwem do tworzenia zapraw naprawczych, jastrychów i szpachlówek wyrównawczych. Sprawdzi się też jako zabezpieczenie betonu przed pyleniem, wnikaniem wilgoci. Może być stosowany również do impregnacji i wzmocnienie wszystkich typów podłoży mineralnych. Materiał może być również stosowany na zewnątrz budynków.
WARSTWA SZCZEPNA

SICONOFLOOR GF-E

SICONOFLOOR GW-E, to uniwersalny preparat żywiczny do gruntowania oraz impregnacji betonu. Dedykowany jako grunt na mokre i trudne podłoża. To bezbarwna, dwuskładnikowa żywica epoksydowa o niskiej lepkości charakteryzuje się bardzo wysoką przyczepnością do podłoża betonowego oraz zwiększa przyczepność kolejnych warstw do podłoża. Posiada dobre parametry mechaniczne (twardość, wytrzymałość na rozciąganie, zginanie), a także zapewnia właściwości hydrofobowe oraz dobrą penetrację podłoży mineralnych. Produkt ten cechuje niska lepkość, łatwość aplikacji, uniwersalność zastosowań, mrozoodporność oraz zmniejszona tendencja do krystalizacji. Rekomendowany jest do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.
WARSTWA SZCZEPNA

SICONOFLOOR GW-E

FutuBeton
Współpraca
Zapraszamy do współpracy wykonawców, konstruktorów, architektów, projektantów i stylistów wnętrz.
Oferujemy wysokiej jakości produkty do realizacji dekoracyjnych posadzek, okładzin ścian i innych elementów. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia, doradztwo techniczne, szkolenia produktowe i wykonawcze.